Proend'e Hoşgeldiniz

PROEND HAKKINDA

Ne yapıyoruz ? Küçük ve orta ölçekli işletmelerin kullanımına yönelik mağaza tipi baskılı çanta poşet baskı imalatı yapıyoruz.

Neden ?

Firmaların mağaza tipi baskılı çanta poşeti uzun zamandır kullanmamıza rağmen orta ve küçük ölçekli işletmeler sipariş miktarının yüksek kilogramdan olmasından dolayı maddi açıdan sipariş vermekte ya zorlanıyor ya da verdiği siparişi stoğuna alıp birkaç yılda ancak tüketebiliyordu. Bu ihtiyaçtan yola çıkan Proend Baskı, oluşturduğu üretim bandı ve baskı sistemiyle sipariş miktarını 10 KG'a kadar düşürüp sektörde önemli bir ihtiyacı karşılamaktadır

VİZYONUMUZ

Daimi bir başarı ve müşteri memnuniyeti ile ülkemizde ve uluslararası platformlarda başarının ve saygınlığın yeni adı olmayı’ hedefleyen bir firmayız.

MİSYONUMUZ

Faaliyette bulunduğumuz alanlarda yatırımlarımızı kuvvetlendirerek ve sektörümüzde liderlik etmeyi , Faaliyette bulunduğumuz alanlara sürekli yatırım yaparak öncülük etmeyi, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla beklentileri aşan çözümler üretmeyi, işbirliğini sürekli kılmayı görev biliyoruz.